Christian Chavez
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Christian Chavez

WeLcOmE FaNs! FiRsT ChRiStiAn ChaVeZ FoRuM iN SerBiA
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Pravila foruma

Go down 
AuthorMessage
DuL y MaI
I Don'T CaRe WhaT OtHeRs ThiNk 'bOuT Me... I Am Who I Am, aNd Who I WanT To Be!!!
I Don'T CaRe WhaT OtHeRs ThiNk 'bOuT Me... I Am Who I Am, aNd Who I WanT To Be!!!
DuL y MaI


Female
Number of posts : 121
Age : 28
Tvoja fraza : No me importa que otros pensar sobre mi.... yo soy quien yo quiero estoy y quien yo quiero estar...
Registration date : 2008-06-20

Pravila foruma Empty
PostSubject: Pravila foruma   Pravila foruma Icon_minitimeFri Jun 20, 2008 8:19 pm

1. Strogo je zabranjeno spamovanje, svaki spam će biti obrisan!
2. Zabranjeno je vređanje foruma i članova, kao i svađe!
3. Ne smete reklamirati svoje forume ako imate manje od 50 postova, ni u potpisu ni u reklamama! U slučaju toga, svaki link će biti obrisan i svaki profil će biti izmenjen
4. Možete postavljati dugačke slike u potpisu, ali ne i široke, da proširuju stranicu. U slučaju toga, ja smanjujem sliku u PS-u
5. Najstrožije je zabranjeno reklamiranje foruma preko privatnih poruka, ako se to desi javite meni ili Adi na pp-u i zabranićemo mu PP na odrećeno vreme
6. Ne smete pisati dva ili više postova zaredom, sem u galerijama i chatu, imate dugme EDIT ako želite da nešto izmenite u postu
7. Zabranjeno je postavljanje vulgarnih slika i snimaka!
8. Ako ste jednom postavili svoje slike na forumu, postavili ste ih zauvek, znači nema brisanja svojih slika kad ih jednom postavite
9. Ne smete moliti admine preko privatnih poruka da vas postave za admina ili moda, jer tek tada ćete izgubiti šanse da to postanete!!!
10. Budite redovni, poštujte pravila, imajte puno postova i lepo se zabavite!

administratorski tim foruma
Back to top Go down
 
Pravila foruma
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Komentari pravila..

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Christian Chavez :: FoRuM&UsErS :: FoRuM RuLeS-
Jump to: